A certain brand of nuts costs $6. 99 for 15. 4 ounces. What is the unit rate? Enter your ,

A certain brand of nuts costs $6. 99 for 15. 4 ounces. What is the unit rate? Enter your answer, rounded to the nearest cent, in the box. $ per ounce.

CategoriesUncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.